• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Laivas

“Norwegian Cruise Line” (toliau sutrumpintai - NCL) - nuo 1966 metų nepriekaištingai veikianti kruizinių laivų bendrovė. Šios kompanijos būstinė įsikūrusi Majamyje, Floridoje. Ši bendrovė  išgarsėjo dėl savo „freestyle“ (plaukimas laisvu stiliumi) sąvokos, kuri reiškia, jog svečiams kruizinėse kelionėse suteikiama daugiau laisvės, mažiau suvaržymų. 

Didžiausias laivas NCL yra trečias pagal dydį pasaulyje. Pastatytas 2010 metais ir vienu metu galintis priimti 4200 poilsiautojų. „Best Cruise Ship" titulą, 2011 metais kompanijai suteikė Travel Weekly laikraštis.

Tai - "Mega-klasės" kūrinys, kuris skrodžia pasaulio vandenis nuplukdydamas keliautojus į nuostabiausius pasaulio kampelius. Laive veikia didžiulis vandens parkas ir 8 laipsnių šalčio ledo baras. Maitinimo paslaugas čia teikia 21 restoranas, 15 barų, o lepintis galima net 18-oje SPA ir sporto centrų. Norwegian Epic gali pasiūlyti įvairaus lygio apgyvendinimą: nuo paprastesnių ir pigesnių iki ypatingai brangių ir puošnių apartamentų.

„Norwegian Epic“ siūlo ypatingas pramogas savo svečiams – čia pasirodymus rengia žymioji Blue Man Group bei Priscilla Queen of the Desert, taip pat vyksta įvairūs koncertai bei cirko pasirodymai Cirque Dreams and Dinner. Aplankykite legendinę Liverpool areną, kurioje koncertavo The Beatles.

Kajutė

Jūsų laukia kajutė su ... balkonu! Kajutėje privatų balkoną su panorama į jūrą skiria didžiulės stiklinės durys. Kajutėje taip pat yra atskiras vonios kambarys su dušo kabina. Lova: dvi atskiros arba viena Queen dydžio lova. Poilsio zona su sofa.

Kodėl jis mums patinka

Kelionė šiuo laivu paliks neišdildomą įspūdį visam gyvenimui. Tai unikalu, įspūdinga ir egzotiška. Laive be galo daug pramogų, restoranų. Sustojimo vietos dvelkia šilta egzotika,- čia nė syk nepasijusite vieniši.

 

Kelionės