• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Sprendimas aplankyti Australiją – bene romantiškiausia idėja. Kai žmonės nusprendžia ryžtis beprotiškiausiai kelionei, Australija yra būtent tas žemynas, kuris kiekvienais metais pražysta vis nauja patirtimi, puikiais viešbučiais bei keliavimo sąlygomis.

MARŠRUTAS: SIDNĖJUS – FAIRMONT BLUE MOUNTAINS – HUNTER VALLEY – PORT STEPHENS - SIDNĖJUS

Kelionę pradėsite Sidnėjuje, apsilankysite Mėlynuosiuose kalnuose. Ši vieta pavadinta dėl mėlynuojančių eukaliptų ir trijų uolų - Trijų seserų. Keliaudami grožėsitės Jamison slėniu, kuris ypač gražiai atsiskleidžia Echo Point taške. Atvykę būsite nustebinti atodangomis, sodriais miškais ir dramatiškais kanjonais. Vos pusantros valandos kelio nuo Sidnėjaus, pakliūsite į nuostabų gamtos lopšį.

Pakeliausite panoraminiu traukiniu - tai stačiausias geležinkelis pasaulyje, važiuojantis praktiškai debesyse :) Keliaudami tokiu būdu matysite plačią panoramą: Trys Seserys, Katoomba kriokliai, Solitary kalnas ir nesibaigianti Jamison slėnio grožybė.

Toliau keliausite į Hunter Valley, kuris plačiai žinomas kaip vynuogynų regionas. Pravažiuosite nedidelius jaukius Richmond ir Windsor miestelius. Mėgausitės laukine gamta.

Šioje vietoje viena labiausiai rekomenduojamų atrakcijų - keliauti per nuostabų vaizdingą Hunter Valley kelią ir užsukti į vynuogynus, paskanauti vietinių vynų. Įdomu tai, jog kuo žemiau auginamos vynuogės, tuo vynas yra geresnis ir žinomesnis. 

Kitą dieną keliausite pakrantės keliu į Port Stephens miestą, kuris yra šalia Nelsono įlankos, garsėjančios baltojo smėlio paplūdimiais. Tiesiog privalu pasivaikščioti smėlio kopomis, aplankyti švyturį.

Kelionės metu išbandysite šias ekskursijas:

Paplūdimio ir kopų safaris Stockton Bight Sand Dunes - puiki patirtis Australijos kopose. Tai 32 km besitęsiančios smėlio kopos, esančios 30-40 metrų aukščio, o nusileidimo kampas apie 60 laipsnių. Keliausite smėlėtu paplūdimiu su džipais, aplankysite mažutį žvejų miestelį, kuriame veikia žvejų turgus. Ypatinga tai, kad iš toli kaimelis atrodo tarsi miražas. Būsite supažindinti su australų paplūdimio užsiėmimais: “pipi catch”, smėlio bordingu ir kt.

Port Stephens miestas garsus delfinais. Galite keliauti laivu ir stebėti delfinus jų natūralioje aplinkoje. Organizuota ekskursija: 1,5 val. kelionė laivu, kurioje Jus pavaišins arbata, grožėsitės krantinėmis, Tomaree ir Yacaaba skardžiais. Po pasiplaukiojimo, grįšite į Sidnėjų.

Geriausia vykti: Visus metus
Kaina be skrydžio 2 300 Eur
Rekomenduojama trukmė 8 nakvynės
Skrydžio trukmė Apie 30 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.