• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Turkija - viena turtingiausių šalių pasaulyje. Jos gili istorija, vadinama civilizacijų lopšiu, apgaubia kiekvieną, kuris čia atvažiuoja ilsėtis, keliauti ar žaisti golfą. Smaragdinė jūra, kalnų siena ir turkų profesionalus paslaugumas kvies atvažiuoti čia ne vieną kartą.

 

Golfo žaidėjų numylėtas kurortas - Belekas. Čia 1994 metais anglų kilmės golfo žaidėjo Deivydo Feherto garbei buvo atidarytas pirmasis golfo klubas, kuris šiandien išaugęs į pasaulyje pripažintą golfo centrą. Kiekviename Beleke esančiame golfo lauke Jūsų laukia žaidimo instruktoriai, specialiai įrengti golfo laukai ir visa, kas reikalinga šio klasikinio britiško žaidimo mėgėjams. Visi čia esantys viešbučiai - išskirtinės kokybės. 

Belekas - tai buvusi tuščia stepė, kurią XIX a. sultonas Abdulazis liepė apsodinti pušimis bei eukaliptais. Ir tik praslinkus kone šimtmečiui buvo pastebėtas ir įvertintas šios vietovės gamtos grožis. Apylinkėse nėra kalnų, o tai sąlygoja unikalų mikroklimatą: šiltus, ilgus ir šviesius pavasario ir vasaros vakarus bei lengvą vėjelį dienos metu. Šis kurortas siūlo naują elitinio poilsio koncepciją: modernus komfortas, išskirtinė ekologija, elitinė publika, išskirtinės pramogos. Beveik visi viešbučiai ir jų kompleksai yra 5 žvaigždučių. Vasarą į kurortą plūsta daugybė turistų iš įvairių pasaulio šalių, o žiemą pailsėti, pasigydyti ir pasiruošti ateinančiam sezonui atvažiuoja žymūs sportininkai. 

Geriausia vykti: Nuo Balandžio iki Balandžio
Kaina be skrydžio 1 100 Eur
Rekomenduojama trukmė 7 nakvynės
Skrydžio trukmė Apie 3 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.