• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Unikali patirtis - žavėkitės Italijos grožybėmis keliaudami naujaisiais Ferrari automobiliais. Asmeninis Ferrari gidas supažindins Jus su jaudinančia kelione, kuri bus sukurta asmeniškai tik Jums. Jūsų laukia kvapą gniaužiantys vaizdai, nuostabus maistas, žmonės užkrečiantys gyvenimo džiaugsmu ir dar daugiau to, ką gali pasiūlyti Italija.


Kelionėje pausite, ką reiškia būti aukščiausios klasės keliautoju: apsistosite geriausiuose viešbučiuose, valgysite geriausiuose restoranuose ir Jumis rūpinsis tikri profesionalai. Sukursime kelionę nuo 1 iki 8 dienų pagal Jūsų norus. 
Kviečiame atrasti senovės regionus: Toskaną, Umbriją, Lazio, šiaurinius ežerus - Komo, Gardą ir Madžiorį, miestus - Milaną, Romą, Florenciją, Veneciją ir Neapolį. Keliaudami, važiuosite pro mažus, unikalius miestelius, kurie slepiasi nuostabiuose gamtos kampeliuose. 
Šios ypatingos Kelionės metu, visada rasite savo Ferrari pilnai paruoštą - nuplautą, papildytą kuro. Jei keliaujate su draugais, labai smagu keliauti skirtingais Ferrari modeliais.

Draugų kompanijai siūlome rinktis iš šių 9 paskutinių modelių: "Limited editionFerrari 458 SpecialeFerrari 458 Italia/SpiderFerrari CaliforniaFerrari F12 BerlinettaFerrari FFFerrari 430 ScuderiaF1, Ferrari 599 GTB Fiorano F1, Ferrari F430 Spider F1, Ferrari 612 Scaglietti F1.

Asmeninis patarėjas Jums padės išsirinkti vieną iš šių modelių: papasakos kokia "siela" slypi kiekviename iš šių prabangių sportinių automobilių.


Jums niekuo nereikės rūpintis: kur pastatyti automobilį, ką daryti, jei paklydote, ar tilps Jųsų lagaminai, ar ne per siauros gatvelės,- viskuo pasirūpins asmeninis Ferrari gidas. Lagaminai keliaus tiesiai į viešbutį, o automobilį Jūs vieninteliai galėsite palikti tiesiai prie viešbučio pagrindinio įėjimo. 

Nesvajokite apie saldų gyvenimą Dolce Vita - važiuokite ir mėgaukitės juo dabar! 

 

Geriausia vykti: Nuo Balandžio iki Balandžio
Kaina be skrydžio sutartinė Eur
Rekomenduojama trukmė nuo 1 iki 8 dienų
Skrydžio trukmė Apie 2 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.