• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Šį rudenį PREMIUM TRAVEL SERVICE kviečia išmėginti banglentes saulėtoje Portugalijoje (Algarvėje).
Paverskite savo poilsį naujų įspūdžių virtine, pasimėgaukite laisve, vandenynu ir nauja pramoga!

Atskrisite iš Lietuvos tiesiai į pietinį Portugalijos oro uostą Faro mieste. Ir iš čia Jus nuvešime į Lagos miestelį,- tipišką banglentininkų lodžiją, dar vadinamą Casa (namais)*(*galima rinktis ir pageidaujamą viešbutį.) Kas rytą Jūsų lauks vietinės gamybos naminiai portugališki pusryčiai ir po jų kartu su bendraminčiais bei profesionaliais instruktoriais ir visa reikalinga įranga važiuosite išmėginti pirmųjų bangų į vieną iš Algarvės paplūdimių.

Jūsų laukia net 5 įspūdingi rytmečiai su banglenčių profesionalais ir grupe norinčių išmokti valdyti banglentę skirtinguose Portugalijos paplūdimiuose. 5-ias dienas iš eilės mokysitės banglenčių sporto subtilybių ir nuo ryto iki vėlyvos popietės skrosite bangas bei gardžiuositės naminiais pietų lauknešėliais.
Pažadame, kad galvoti apie rūpesčius bei namus – tiesiog nebus laiko.

Tiems, kam banglenčių bus maža, yra visa galybė papildomų pramogų: joga, laipiojimas uolomis, plaukimas baidarėmis, irklentėmis, sklandymas parasparniais, važinėjimas kalnų dviračiais ir pan. O Algarvės apylinkės – vienos gražiausių visoje Portugalijoje. Būtina aplankyti garsiąsias uolas, esančias pačiame Lagos miestelyje – Ponta da Piedade bei nuostabiais vaizdais turtingus Praia do Camilo ar Praia Dona Ana paplūdimius. Taip pat galite nuvykti į labiausiai į Vakarus nutolusį Portugalijos pietų tašką – Sagres miestelį ir aplankyti Cabo de São Vicente iškyšulį bei švyturį arba nuvykti į gerai turistų jau pažįstamą – Albufeiros ar Vilamouros kurortus.

Preliminarus pasiūlymas          KAINA – nuo 1026 Eur

* Skrydžiai į FARO

* 20 kg bagažas;

* individualūs pervežimai nuo/į oro uosto iki apgyvendinimo vietos;

* 7 nakvynės bei apgyvendinimas banglentininkų lodžijoje dviviečiame kambaryje, keliaujant dviese;

* pusryčiai bei pietų paketas;

* 5 d. banglenčių kursai su profesionaliais instruktoriais anglų k. ir visa įranga.

Geriausia vykti: Nuo Balandžio iki Balandžio
Kaina be skrydžio 840 Eur
Rekomenduojama trukmė 8
Skrydžio trukmė Apie 4,5 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.