• Didžioji g. 40/2-4 | +37067097601

Toli nuo Lietuvos - apie 14 val kelionės lėktuvu - tyvuliuoja Rojaus žemė: Seišeliai. Salos apsuptos šiltų, žydrų Indijos vandenyno bangų ir įkvepia poilsiui. Pažvelgus į žemėlapį, pastebėsime jas esant labai arti pusiaujo.

Nusileidus Mahės oro uoste pasijusite kaip tikri kino filmo herojai, keliaujantys į tolimas ekspedicijas: čia gamtos neužgožia dangoraižiai ir tyvuliuoja gaivus atogrąžų oras. Oras, beje, čia yra nuostabus – dieną apie +30C°, o vakare - mažiausiai +24C°. Tad tikros svajonių atostogos prasideda būtent čia.

Šias salas ypač pamėgo jaunavedžiai, mąstytojai, rašytojai ir kino aktoriai. Gamtos grožis atpalaiduoja, įkvepia ne tik ilsėtis, bet ir kurti.

 

Siūlome individualias poilsio programas Seišeliuose:

 

1.Golfo žaidėjams. Kaina 1 asm. - 3600 €.

Į kainą įskaičiuota: skrydis (20 kg bagažo, golfo bagažas); 2 nakvynės Mahės saloje su pusryčiais 4* viešbutyje; 5 nakvynės Parslin saloje 5* viešbutyje su pusryčiais ir vakariene;  1 nakvynė Stambule; 5 golfo raundai.

4* viešbutis Mahėje yra nedidelis, ant jūros kranto, su privačiu paplūdimiu, baltu smėliu, palmėmis ir didžiuliais akmenimis,- atidarytas vos prieš metus. 5* viešbutis Parslin saloje turi jam priklausančius golfo laukus. Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė. Tai unikalus, patogus viešbutis su didele teritorija ir a le cart restoranais.

Golfo laukas. Tai vienintelis 18-os duobučių laukas Seišeliuose, žinomas dėl 15-os duobutės, kurios išmušimo aikštelė įrengta pačioje kalvos viršūnėje. Laukas įvairus: viena pusė links, kita - su daugiau kliūčių ir posūkių, o visą lauką supa kvapą gniaužiantys vaizdai.

 

2. Norintiems pakeliauti ir pamatyti salas. Kaina 1 asm. - 2240 €.

Į kainą įskaičiuota: skrydis (20 kg bagažo); 2 nakvynės Mahės saloje su pusryčiais; 2 nakvynės Parslin saloje su pusryčiais; 2 nakvynės La Digue saloje su pusryčiais; 1 nakvynė Stambule.

4* viešbutis Mahėje yra boutique - nedidelis, ant jūros kranto, su privačiu paplūdimiu, baltu smėliu, palmėmis ir didžiuliais akmenimis,- atidarytas vos prieš metus. 4* viešbutis Parslin saloje – labai jaukus, o linksmai nusiteikęs draugiškas kolektyvas jus nuostabiai aptarnaus. Viešbutis yra ant jūros kranto. Parslin saloje tiesiog būtina aplankyti Valle de Naturel parką ir pamatyti ypatinguosius kokosus.

Viešbutis La Digue 5* - geriausias viešbutis saloje, kuriame vyrauja idiliška ramybė ir  čia pat pasiekiamos visos įmanomos salos pramogos. Saloje nėra automobilių,- visi keliauja dviračiais. Čia taip pat yra ir pats nuostabiausias pasaulyje paplūdimys.

 

3. Privatus poilsis. Kaina 1 asm. - 6260 €.

Į kainą įskaičiuota: skrydis (20 kg bagažo), 7 nakvynės 5* aukščiausio lygio kurorte Mahės saloje su pusryčiais; 1 nakvynė Stambule.

 

Geriausia vykti: Nuo Rugsėjo iki Rugsėjo
Kaina be skrydžio 2000 Eur
Rekomenduojama trukmė 7
Skrydžio trukmė Apie 12 val.
Yra įvairių skrydžių galimybių, kviečiame pasiteirauti.

 

Visada patikdavo žiūrėti nuotraukas su Seišelių salų atvaizdais, o kur dar iš vaikystės matytas "Mis Pasaulis" konkursas, kuris vyko rojaus salose.  Tai atrodė niekada nepasiekiama svajonė iki to momento, kai atidarius lėktuvo duris pajutau gryną atogrąžų orą, šilumos pliūpsnį ir nesibaigiančius palmių, žydro vandens, didžiulių akmenų vaizdus.

Kvievieną dieną norėjosi sugerti, pačiupinėti ir dar kartą sau priminti apie tai, kad stoviu, čia, Seišelių salose :)

Atostogos prabėgo labai greitai, o atsiminimai vis dar kutena mintis, nuotraukos mena tą svajonę, kuri išsipildė.

 

Solveiga Savickaitė