Ką reikia nuveikti, kad patirtumėte Paryžių ne kaip turistas, o kaip filmo apie meilę aktorius

Sąrašas :

☐ Palaikykite romantiką Meilės šventykloje, dar žinomoje kaip le Temple Romantique, įsikūrusioje saloje viduryje ežero Bois de Vincennes, didžiausiame viešajame miesto parke , kuris dabar vėl oficialiai atidarytas. Dieviška rokoko stiliaus šventykla ir vaizdai į ežerą nenuvils, o po šventykla laukia slapta grota.

☐ Kaimas Paryžiaus mieste - 14-ajame rajone. Užtruksite tik 10 minučiu motoroleriu nuo Eifelio bokšto ir pateksite į labai šeimynišką rajoną su daugybe nepriklausomų maisto prekių parduotuvių ir mažų butikų. Čia, visai šalia pagrindinės parduotuvių gatvės, pasislėpusi taip klastingai, kad jos beveik nepastebėtum, yra gatvelė Rue des Thermopyles, miela ir romantiška paryžietiška slėptuvė.

☐ Jei ne kartą esate buvę Paryžiuje ir Jums patinka Monmarto atmosfera, laikas aplankyti 20-ajį rajoną, kuriame tiek pat žavesio ir tiek pat žingsnių, tik žymiai mažiau turistų. Šis nedidelis Prancūzijos sostinės kvartalas, oficialiai ir meiliai vadinamas "La Campagne à Paris", kaimu Paryžiuje. 1907-1926 m. pastatytas salos formos kvartalas, kurio kiekvieną gatvelę jungia vaizdingi laiptai.

☐ Kaimas Paryžiaus mieste - 14-ajame rajone. Užtruksite tik 10 minučiu motoroleriu nuo Eifelio bokšto ir pateksite į labai šeimynišką rajoną su daugybe nepriklausomų maisto prekių parduotuvių ir mažų butikų. Čia, visai šalia pagrindinės parduotuvių gatvės, pasislėpusi taip klastingai, kad jos beveik nepastebėtum, yra gatvelė Rue des Thermopyles, miela ir romantiška paryžietiška slėptuvė.

☐ Nustebinkite save ir pamatykite Paryžiaus kampelius motociklu su priekaba 😊 Pajuskite vėją plaukuose, lenktyniaudami Paryžiaus bulvarais ir švilpdami užkampiais, lydimi istorinio keliaujančio džentelmeno vairuotojo.

☐ Vaikštinėdami po kino filmo "Amelie" rajoną, nueikite ir pažiūrėkite, kas slepiasi už vartų Nr. 40 rue Durantin Monmartre.
Kadaise ši privati rezidencija buvo žinoma kaip La Cour aux Juifs (Žydų kiemas) ir iki XX a. ketvirtojo dešimtmečio joje gyveno vietos žydų bendruomenė. Tačiau kai 1941 m. naciai negailestingai masiškai suėmė daugiau kaip 13 000 Paryžiaus žydų, kiemas ir aplinkiniai namai staiga liko tušti ir tylūs.
Jei norite nepastebimai atrasti tikrąjį šio kiemo grožį iš arti, trumpai palaukite, kol įeis ar išeis kuris nors gyventojas, ir jis beveik visada jus įleis pro vartus paskui save.
Tiesiog pagarbiai paklauskite, ar galite apsižvalgyti ("Je peux jeter un coup d'oeil?").

☐ Pralinksminkite save vaivorykštinėmis Paryžiaus gatvėmis. Tai išgarsėjusi, gatvė Rue Cremieux, dar žinoma kaip "Mano "mažasis Portobello" Paryžiuje", ir mažiau žinoma Cour d'Alsace Lorraine gatvelė, mažas vaivorykštinis 20-asis ateljė kaimelis, kurio gale slepiasi dvaras.

☐ Pažaiskite slėpynių su Eifelio bokštu 7-ajame rajone. Ieškokite slaptų bokšto vaizdų nuo Amélie gatvės 14: Už betoninio garažo įvažiavimo rasite žavingą kaimo namelį su netikėčiausiu vaizdu. Įvertinkite Eifelio didybę iš paslėpto art nuveu namo Rapp aikštėje (prie avenue Rapp, 7ème).

☐ Norite ramybės ir atsipalaidavimo? Užsukite į Dauphine aikštę, kuri yra Senos upės viduryje - ideali vieta nuoširdžiai pažaisti petankę.\

☐ Kas gali būti labiau romantiška, nei piknikas ant vandens? "Marin d'Eau Douce"

☐ Žvilgtelėkite į buvusius Paryžiaus viešnamius. Už Chabanais gatvės 12 numerio, tipiškame pastate tipiškoje užkampio gatvėje netoli Luvro muziejaus Paryžiuje, kadaise veikė vienas garsiausių ir prestižiškiausių aukso amžiaus viešnamių.

Šiandien tai daugiabutis, tačiau kitoje gatvės pusėje, 11-uoju numeriu pažymėtame name, įsikūrusi nepastebima nedidelė butiko galerija saugo nešvarias geidulingos praeities paslaptis. "Au Bonheur du Jour" vadovauja penkiasdešimtmetė buvusi kabareto šokėja Nicole Canet, kuri save vadina "erotikos archeologe"...

VIETINĖS PARDUOTUVĖS IR SMULKIEJI VERSLAI

☐ Parvežkite lauktuvių iš legendinio Paryžiaus blusų turgaus

☐ Paryžiaus mažasis senovinių gramofonų ir muzikos vertybių muziejus.

☐ Žinau, tikrai yra knygų mylėtojų, tad nepraleiskite progos užsukti pas Paryžiaus knygų pardavėjus: "LesBouquinistes".
Didieji meninkai ir rašytojas Hemingvėjus naršė tuose pačiuose knygų stenduose, kurie ir šiandien tebestovi ant Senos kranto, penktojoje krantinėje Quai de la Tournelle ir šeštojoje krantinėje Quai Malaquais.

☐Nervus nuraminkite Herboristerie de la Place de Clichy - seniausioje ir garsiausioje Paryžiaus vaistažolių parduotuvėje, kurioje sukauptas gydomųjų stebuklingų eliksyrų lobynas.

☐ Žavingame paslėptame Marais pasaže, apsilankykite "Peps", esančiame Passage de l'Ancre. Tai paskutinė skėčių taisykla Paryžiuje!

☐ Mėgstate keramiką? Keturiuose aukštuose įsikūrusioje "Empreintes", atnaujintoje senojoje ateljė Marais rajone, rasite neįtikėtinų rankų darbo keramikos dirbinių ir meno objektų.

☐ Atraskite paslėptą afrikietiško dizaino turgų - neįtikėtinus karoliukais puoštus baldus, žavingus indus, spalvingus vaško raštus, unikalius Malio papuošalus, nostalgiškas degtukų dėžutes Boutique Csao Marais rajone.

Bevaikštinėdami Paryžiaus gatvėmis, užsinorėsite pavalgyti ar tiesiog psmaguriauti. Žemiau yra sąrašas restoranėlių, į kuriuos dažniau užsuka vietiniai nei turistai.

☐ Užsukite pietų į "M arché des Enfants Rouge" - vieno seniausių ir labiausiai paslėptų turgų Paryžiuje. Apie ekscentriškąjį Alainą ir jo galette / crêpe sumuštinius sklando legendos. Teigiama, kad Le Marché des Enfants Rouges yra seniausias maisto produktų turgus Paryžiuje, pastatytas apie 1615 m. Tačiau čia galima ne tik nusipirkti maisto produktų. Ši vieta yra gurmanų svajonė pietums.

☐ Maubert aikštėje, paragaukite geriausių Paryžiaus kruasanų "La Maison d'Isabelle" (jie turi ir kitų trofėjų). Ruda sviestinė palaima, kuri nukels jus į pirmąjį kruasaną. Būdami ten, nusipirkite figų brie "Fromagerie Laurent Dubois": tai neabejotinai geriausia sūrio parduotuvė Paryžiuje.

☐Atraskite rūkstančius kaminų pyragaičius "Alma" kaminų pyragaičių fabrike.

☐ Pasimėgaukite "Meert" - puošnia konditerijos parduotuve, kurios istorija siekia 1761 m. Jų dailūs, kramtomi vafliai, sumuštiniai su vaniliniu arba "Speculoos" kremu, yra per daug skanūs, kad jiems atsispirti.